Propozice

Název turnaje:                 Tipsport Pohár Mistrů 2018

Místo konání:                   Golf Resort & Spa Konopiště / sobota - D´Este, neděle - Radecký /

Datum konání:                 sobota, neděle 13. - 14. října 2018

Pořadatel:                        Czech Golf Production s. r. o.

Přihlášky:                         pouze pro Mistry a Mistryně klubů ČR za rok 2018, Mistři ve hře na rány brutto - Amatér nebo Profesionál /náhradník není možný/, může hrát pouze jeden hráč, který zahrál ve svém domácím klubu nejnižší výsledek brutto ran a je tak oficiálním Mistrem či Mistryní klubu.

Přihlášky e-mail:           golf@czgp.cz

Vypsané kategorie:       Ženy a Muži na rány brutto

 2x 18 jamek na rány brutto a úpravu HCP. Po 1. kole CUT pro 18 nejlepších mužů a 12 nejlepších žen dle pořadí na serveru ČGF i při stejném počtu ran.

Startovné:                         1.200,-Kč /Green Fee se již nehradí, platba v hotovosti, oběd a občerstvení zajištěno/

Způsob a čas startu:       postupný start z jamky č.1, od 8:30 hodin /oba hrací dny/. První den dle HCP hráčů (nižší HCP začínají), druhý den dle pořadí po prvním dnu. Caddie povolen.

 Odpaliště:                          ženy – modrá, muži – bílá

Vyhodnocení nejúspěšnějších v turnaji, hráči s nejnižším počtem ran po dvou hracích kolech /muž, žena/. Nejúspěšnější hráč "Mistr" obdrží putovní pohár s jeho jménem a klubovou příslušností + skleněný pohár. Nejúspěšnější hráčka "Mistryně" obdrží putovní talíř s jejím jménem a klubovou příslušností + skleněný pohár.

Hráč/ka s nejnižším výsledkem za dva hrací dny získá šek na 50. 000 Kč vč. DPH pro klub, za který reprezentuje. V případě shody rozhoduje nižší zahrané číslo z turnaje, dále pak los.

V případě rovnosti výsledků po dvou kolech rozhoduje o vítězi kategorie rozehrávka (sudden death play off), hraná ihned po dohrání všech hráčů turnaje TPM a to na jamkách č. 1 a č. 2. Pořadí na dalších místech rozhoduje lepší výsledek na posledních 18, 9, 6, 3 a 1 jamce.

Počet hráčů /flight/:        3

Počet hráčů:                   dle přihlášek

Výbor:                             Ladislav Bien, Milan Ostrý, Martin Hurych

Ředitel soutěže:              Ladislav Bien

Hlavní rozhodčí:               zástupce GCKO

Obecná pravidla:             Hraje se podle platných Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF a místních pravidel daného hřiště na úpravu hendikepu. Hráči jsou povinni být na startu 10 minut před určeným startovním časem. Při zpoždění do 5 minut od uplynutí startovního času obdrží hráč 2 trestné rány. Při delším opoždění následuje diskvalifikace. Ve dnech soutěže je povoleno trénování na plochách určených soutěžním výborem. Možnost používání optických dalekohledů a laser zaměřovačů pro určení vzdáleností na hřišti je povoleno organizátorem soutěže! Soutěžní výbor si vyhrazuje v případě nutnosti právo na případné doplnění technických ustanovení za účelem dodržení regulérnosti soutěže.